Valdes

Medyum Valdes Kimdir?

Merhabalar, uzun süredir sizin için irtibat kurmayı deneğim medyum valdes hocam ile ilgili detayları bu yazımda sizlerle paylaşacağım. Medyum Valdes hoca ile ilgili tecrübelerinizi sizler de aşağıya yorum olarak atabilirsiniz.

Medyum Valdes hocamız İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Balat semtinde dünyaya gelmiş. Ailesi 1963 Ermeni irticasından kaçan ailelerden. Babasını o dönemde yaşanan olaylarda Ermenistan’da kaybetmiş. Valdes hocamız tek çocuk. Devletin yardımı ile İstanbul Fatih’te iki oda bir salon bir evde yaşamaya başlamışlar. Annesi hem çalışıyor hem de valdes hocamıza eğitim vermeye başlıyor. Ancak eğitimin evde verilemeyeceğini anladıktan sonra bir ermeni kilisesinde yatılı olarak eğitim hayatına başlıyor. Sadece bazı salı günleri evine gelip annesi ile vakit geçirebiliyormuş.

Valdes hocamın anlattıklarına göre annesi eğer 100 TL kazanıyorsa 50 TL sini kendi gibi o dönem Ermenistan’dan irtica olan yardıma muhtaç ailelere harcıyormuş. Valdes hocamın insanlara yardım etme motivasyonu bu dönemde başlamış. Annesine kilisede eğitim görmeyi bırakıp çalışmayı teklif etmiş. Ancak annesi pek tabi bu konuya çok olumlu bakmamış.

Valdes hocam’da zaman içerisinde kendi yetenekleri ile insanlara yardım etmenin yolunu bir şekilde bulmuş anlayacağınız.

Şimdi öğrenci olarak gittiği kiliseye Papaz olmuş ve tam 25 yıldır insanlara yardım etmeyi kendine görev edinmiş hocamız.

 

3 Yorum

  1. Sevgilimin eski sevgilisi bizi ayırmak için bana papaz büyüsü yapmıştı. Medyum Valdes Hocaya yaşadıklarımı anlattım. Hem sorunu buldu hem çözümü. Papaz büyüsünü bozdu ve normal hayatıma geri döndüm

  2. elimi nereye atsam bereket verirdi ne olduğunu anlamadım günlerce elim işe varmadı yemek yapmaya kalksam bitiremez oldum çok huzursuz oldum bu hallerimden Valdes beyi aradım bağlama büyüsü yapıldı ve huzura kavuştum desem yeridir

  3. s.a çalıştığım yerde tanıştım kızla her şey çok iyil gidiyordu sonra nasıl oldu anlamadım kotu davranmaya başladı medyum valdes aradım mezar büyüsü yapılmış gereken yapıldı etkisini gösterdi çok şükür nişanlıyız ihtiyacı olan arasın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu